Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінні бра — це завжди гарне доповнення в інтер'єрі дому.
Такий світильник має безліч функцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий/червоний/чорний |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Виробник | MR Light |
| Колір арматури (підстави) | білий/ нікель сатин |
- Ціна: 820 ₴

