Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра з гіпсу прикрасить інтер'єр вашої вітальні, спальні.
Показливість цього світильника в тому, що за своїм бажанням ви зможете змінити
колір у тон вашого інтер'єру (фарбувати).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Потужність лампи | 21 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | авангард |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Колір світіння | 4000 |
- Ціна: 1 092 ₴

