Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиль, який не має конкретних концептуальних форм. Світильники в китайському стилі надзвичайно різноманітні. В їхньому виготовленні застосовуються найрізноманітніші матеріали та технології. Вони можуть бути одноколірними або барвистими, строгими та яскравими. Основна риса: дотримання за ідеєю, філософією Китаю, у якій є природа, енергія та простота. Багато світильників прикрашені малюнками з ідеологами та міфічними тваринами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Китайський |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Плісирована тканина |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | GB |
| Країна виробник | Китай |
| Колір плафона | Бежевий |
| Форма плафона | Конус |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 4 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 800 |
| Колір | silver brown (сріблясто - коричневий) |
- Ціна: 2 990 ₴

