Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник PASTORE дає можливість якісно світити та створювати настрій, підкреслювати дизайн і стиль приміщення, а згодом бути його головною деталлю, прикрашати та дарувати комфорт. EGLO чітко виділяється на тлі інших брендів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 495 см |
| Висота | 255 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий/коричневий/білий |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | тканина |
- Ціна: 8 143 ₴


Відправка з 17 квітня 2026