Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник для ванної кімнати зі ступенем вологозахисту (IP44).
Виготовлений із металу та скла. Можливе застосування в будь-якому приміщенні
вашого дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 295 см |
| Висота | 77 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий/хром |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | скло/ метал |
| Колір арматури (підстави) | білий/хром |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 7 197 ₴




Відправка з 17 квітня 2026