Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Velmax— це чудове рішення для освітлення офісних, житлових, складських приміщень. Світильник підійде як для основного освітлення, так і для додаткового.
Функції дистанційного керування:
— Зміна колірної температури (теплий — нейтральний — холодний)
— Регулювання рівня освітленості за допомогою пульта керування
— Встановлення таймера для автоматичного вимкнення
— Режим нічника
— Ефект пам'яті. Запам'ятовування режиму останнього використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 530 см |
| Висота | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий прозорий |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Тип вимикача | настінний пульт д/у |
- Ціна: 2 850 ₴


Відправка з 07 квітня 2026