Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники виробництва компанії Eglo (Австрія) славляться своєю якістю. Точковий накладний набір Loke має оригінальний дизайн, підходить для інтер'єрів у стилі Модерн. Точковий накладний Eglo 91355 зроблений із якісних матеріалів. Цей світильник створить комфортну та затишну атмосферу у Вашій кімнаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | алюміній |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
- Ціна: 4 832 ₴



Відправка з 17 квітня 2026