Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний стиль — частий «гость» у сучасному інтер'єрі. Головна цінність дизайну — він не втрачає актуальності з плином часу. Обставка в класичному приміщенні має бути урочистою та величною — потрібна атмосфера допомагає створити грамотно підібрану освітлювальну техніку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blitz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 см |
| Висота | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | класика |
| Матеріал плафона, підвісок | тканина |
- Ціна: 4 800 ₴




Відправка з 16 квітня 2026