Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сьогодні популярність світлодіодних світильників зростає, оскільки ефективність, економічність і довговічність світлодіодних джерел світла неабияк перевищують звичайні лампи.На сьогодні чи то стельовий, настінний, настільний або вуличний світильник — немає таких типів, які не можуть бути у світлодіодних версіях. Один із таких із серії AZRA. Показливість цієї моделі в тому, що він має три режими яскравості (за допомогою вимикача)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 см |
| Ширина | 460 см |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий/хром |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | метал, пластик |
| Колір світіння | 4000 |
- Ціна: 11 492 ₴


Відправка з 16 квітня 2026