Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Led серії Narcos вироблена з металу — колір матовий нікель, з вбудованим світлодіодним модулем. На зновунні кнопка для регулювання яскравості ( дотиком).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 4.7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | нікель матовий |
| Тип лампи | LED модуль |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | метал, пластик |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
| Тип вимикача | регулятор яскравості і сенсорні кнопки |
- Ціна: 4 300 ₴


Відправка з 12 квітня 2026