Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники LYON виготовлені в універсальному стилі, завдяки чому добре підійдуть як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів. Каркас виготовлений із металу, абажур виготовлений із тканини. Висоту можна регулювати від 138 см до 180 см
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Сучасний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Діаметр | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 21 586 ₴




Відправка з 17 квітня 2026