Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа серії LYON виготовлена в сучасному стилі. Показливість цієї моделі — зміна висоти за вашим бажанням від 45 до 56 см. Обладнана мотузковим вимикачем.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Діаметр | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | сучасний |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 7 257 ₴



Відправка з 12 квітня 2026