Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа AMATO — сучасна альтернатива настільної лампи. Стримана вишуканість ліній, мінімалізм в оформленні елементів керування, якісна збірка.
Особливість моделі AMATO — оригінальне поєднання дерева та металу, з яких виготовлена лампа, у поєднанні з ексклюзивним авторським дизайном, роблять не просто світильником, а по-справжньому яскравим і виразним
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lumano |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | лофт |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір | чорний/білий |
| Колір арматури (підстави) | чорний/ білий |
- Ціна: 1 667 ₴



Відправка з 03 квітня 2026