Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: метал
плафон-скло (бурштиновий), дріт чорний
кріплення: планка
Висота плафона 35 см .
d 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Massive |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 13 см |
| Діаметр | 10 см |
| Висота | 35 см |
| Вага | 1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | підходить для класичних і сучасних інтер'єрів |
| Тип лампи | галогенна або LED |
| Колір арматури (підстави) | коричневий під дерево |
- Ціна: 746 ₴

