Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа — настільки звична для будь-якої людини річ, що символізує домашній затишок, що, напевно, Настільна лампа є в кожному будинку. Перевага настільних ламп — їхня різноманітність. Настільні лампи можна підібрати як під класичний стиль, так і під настільну лампу нового століття.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Античний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | кремовий |
- Ціна: 998 ₴

