Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне бра в стилі лофт.
Цей настінний світильник виготовлений із металу, пофарбованого зовні в чорний, а всередині білий колір. Напрямок світла регулюється вгору або вниз. Світильник підійде для освітлення приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Интерсвет |
| Стиль виконання | лофт |
| Матеріал плафона, підвісок | метал/дерево |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір | чорний/білий |
- Ціна: 335 ₴


Відправка з 03 квітня 2026