Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер CLAAS — зручний у використанні сучасний торшер із металу з тканинним абажуром. Слугуватиме як модне доповнення до інтер'єру та надійний світильник. Крім стандартних функцій освітлення, від нього можна заряджати мобільні пристрої за допомогою порту USB, також укомплектований столиком. Обладнаний поворотним кронштейном, що дає змогу вибрати потрібне положення плафона. Довжина кабелю — 1,8 м
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Сучасний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
- Ціна: 12 900 ₴



