Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісної фірми ЕГЛО Австрія. Сучасний і стильний підвіс золотого кольору надасть кімнаті святкового вигляду. У колекції є торшер, бра, настільна лампа та стельовий світильник двох ліаметрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | золото |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 4 475 ₴






Відправка з 12 квітня 2026