Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс фірми Еглу Австрія чорного кольору з перфорацією. Усередині залотою. Стильний, сучасний і виразний. У колекції є торшер і настільна лампа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль/пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Діаметр | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 8 698 ₴




Відправка з 12 квітня 2026