Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс фірми Егло Австрія. Каркас кольору-золото та 4 скляні матові кулі. Дуже стильний і сучасний. у колекції є стельовий світильник і настільна лампа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Сатинове скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 10 128 ₴




Відправка з 22 квітня 2026