Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер фірми Егло Австрія. Металевий каркас і плафон із димчастого скла. Дуже стильний і сучасний. Є бра, настіл лампа та підвіси.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | сучасний хай-тек |
- Ціна: 6 195 ₴




Відправка з 17 квітня 2026