Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа фірми Еглу Австрія. Металевий каркас і плафон із димчастого скла чорного кольору. Є підвіси.бра та торшер.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | сучасний |
| Матеріал плафона, підвісок | Дымчатое скло |
- Ціна: 4 073 ₴




Відправка з 22 квітня 2026