Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра сучасна на 3 плафони з димчастого скла Фірма Еглу Австрія. Є бра та торшер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 91 см |
| Діаметр | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | димчастий |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
- Ціна: 8 367 ₴





Відправка з 12 квітня 2026