Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фірми Еглу Австрія. Каркас із металу золотистого кольору. Плафон — скло. Є настільна лампа та підвіси на 3 і 1 лампу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 91 см |
| Діаметр | 11 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 7 095 ₴




Відправка з 17 квітня 2026