Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точкового фірми Еглу Австрія. Основа — алюміній. Плафон — скло.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | G4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре скло |
| Тип лампи | галогенна або LED |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 1 180 ₴

