Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фірми Еглу Австрія. Сучасний стельовий світильник із плафонами різної форми та кольору. Основа — метал чорного кольору. Дасть м'яке та тепле світло та додасть кімнаті додаткового комфорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 59 см |
| Висота | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 5 022 ₴






Відправка з 22 квітня 2026