Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристика товара | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | max.60 W |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 1385 мм * 320 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 957 ₴



Відправка з 12 квітня 2026