
влевовправо
Світильник стельовий BRILUM LAVIO S
- В наявності
- Код: LAVIO S
242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардані світильники LAVIO S — це серія карданні металогалогенні світильників призначені для встановлення в підвісному стелі.
Положення кардану можна відрегулювати так, що змінюється напрямок світлового пучка. У результаті, чого освітлюються конкретні, бажані об'єкти.
Світильники LAVIO S можуть бути основою для створення цікавих дизайнерських рішень зі змінним напрямком світла.
- колір зовнішньої рамки - білий або сріблястий;
- корпус — сталь;
- нижня рамка — з алюмінієвого сплаву;
- відбивач — алюмінієвий сплав;
-розсіювач - скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brilux |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Галогенна |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Діаметр | 205 мм |
| Діаметр врізного отвору | 165 мм |
| Вага | 0.9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 242 ₴

