Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Газорозрядні ртутні лампи низького тиску з трубчастою колбою діаметром 38 мм і одним штирком
Сфери застосування:
- Використовуються в жаростійких світильниках, що мають підвищену безпеку в установках внутрішнього та зовнішнього освітлення
- Призначені для освітлення підприємств нафтохімічної промисловості, плавучих платформ, шахт та інших об'єктів, де можуть утворюватися вибухонебезпечні гази.
Світильники:
Спеціальний цоколь Fa6 має довгий і товстий штирок, який вимагає спеціального тримача для ламп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Франція |
| Тип лампи | Ртутна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 15 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Діаметр трубки | 38 мм |
- Ціна: 175 ₴


