Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Trio Taba R50521079 від виробника Trio (Німеччина) ідеально підійде в приміщення сучасного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 4 816 ₴


Відправка з 17 квітня 2026