
Ліхтар вуличний 71427/01/31 1х60 W E27 IP44 біл Massive
- В наявності
- Код: 88817065
980 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличні світильники "Massive" виробництва Бельгії виділяються з асортименту світильників високою якістю та функціональністю.
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Матеріал | алюміній/скло |
| Колір | білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 60W |
| IP захист | IP44 |
| Призначення | зовнішній стовп |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massive |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків |
- Ціна: 980 ₴
