
Світлодіодна лампа VIDEX A60e 12 W E27 4100 K 220 V з датчиком руху (25470)
- Під замовлення
- Код: 16913897
Відправка з 09 червня 2026252 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампочка з вбудованим датчиком руху ідеальний варіант для коридорів у багатоквартирних будинках. Це найдешевшие рішення енерго ефективності під'їздів. Лампочка вмикається і вимикається автоматично, і не вимагає додаткових приладів (автоматики та датчиків руху).
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Videx |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча відстань | 600 мм |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна затримка контролю | 40 сек |
- Ціна: 252 ₴
