Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник SAGANTO 1, артикул 39356, виробництва EGLO — це декоративний світильник-підвіс, виготовлений у стилі Авангард, призначений для основного або додаткового освітлення приміщень д. Кріпиться безпосередньо на стелю за допомогою гвинтів і кріпильної пластини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Діаметр | 45 см |
- Ціна: 4 661 ₴

