Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник для низьких приміщень.
- Стельовий світильник
- Розміри: 13 / 75 / 28 см
- Лампи: 3шт x 28Вт (E27)
- Плафон: Тканина, пластик (fabric, plastic) / Сірий, білий (grey, white)
- Основа: Сталь (steel)/Сірий (grey)
- Димованість: Залежить від джерела світла
- Рівень захисту: IP20
- Лампа в комплекті: Немає лампи
- Живлення: від мережі 220 В
- Країна реєстрації бренда: Австрія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Форма | Прямокутна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 150 см |
- Ціна: 3 727 ₴



Відправка з 22 квітня 2026