Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Eglo (Австрія) — відома в усьому світі компанія, яка на ринку освітлення позитивно себе зарекомендувала. Ми офіційно представляємо бренд, тому Ви можете бути впевнені, що купуєте товар із гарантією від виробника. У нас найнижчі ціни на Підвісний світильник Eglo 94938 Gaetano 1. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зробите вам вигідніше пропонування! Зробіть замовлення зараз і повідомте менеджеру про нижчу ціну.
Eglo (Австрія) створили серію Gaetano 1 витриману в єдиному оригінальному стилі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 53 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 9 278 ₴


Відправка з 17 квітня 2026