Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник Trio 693900417 Hotel — чудове доповнення інтер'єру будь-якого приміщення. Колекція HOTEL чітко виділяється на тлі інших брендів. Цей виріб має оптимальну висоту 210 мм. Стельовий світильник підходить під цоколь E27.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 470 см |
| Висота | 215 см |
- Ціна: 12 427 ₴

