Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Trio 321710107 Oakland — чудове доповнення інтер'єру будь-якого приміщення. Колекція OAKLAND чітко виділяється на тлі інших брендів. Цей виріб має оптимальну висоту 1500 мм. Підвісний світильник підходить під цоколь LED.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 52 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 71 см |
| Висота | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Серебро |
- Ціна: 25 112 ₴





Відправка з 17 квітня 2026