Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник TRIO FRANCIS 371310131/371310142 чудово впишеться в сучасний інтер'єр і стилістику хай-тек. Має вбудований LED-модуль на 52W, обладнаний димером. Висота підвісу — 1500 мм. Світильник виготовлений із металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 52 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 150 см |
- Ціна: 17 501 ₴





Відправка з 17 квітня 2026