Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний із вимикачем на корпусі, патрон Е 27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 165 мм |
- Ціна: 596 ₴


Відправка з 16 квітня 2026