Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см.
43
Ширина, см.
82
Колір арматури
латунь
Вага, кг.
4.3
Довжина ланцюга, см.
75
Тип цоколя
E14
Напруга ламп, В
220 В
Кількість ламп, шт.
7
Потужність ламп, Вт
15W
Стиль
Модерн
Тип кріплення
на планке
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Stellare |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 9 670 ₴


