Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний світлодіодний Stellare W 2487 7W LED. Джерелом світла в настінному бра є SMD-модуль Epistar. Потужний світловий потік 560 Lm і комфортна для очей колірна температура 4000 К роблять цей світильник практичним і зручним у використанні. Внутрішня частина подвійного плафона виготовлена з якісного акрилу білого кольору, зовнішня — зі скла, що має високий ступінь прозорості. SMD-модулі розташовані у верхній і нижній частині плафона, що забезпечує розсіювання світлового потоку на 360°. На особливу увагу заслуговує незвичайний колір профарба арматури — графіт зі злегка сяйним напиленням, який особливо ефектно виглядає за ввімкненого світильника. Кріплення здійснюється за допомогою планки та бічної фіксації гвинтами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stellare |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 310 ₴


