Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Eglo 98312 Varillas — освітлювальний прилад, в основі якого використовується сталь, у плафоні — тканина з вирізами. Колір основи чорний чудово гармоніює з відтінком чорний, золото, у якому виготовлений плафон.Підвісний світильник. Розміри: 110 / 38 см.
Лампи: 1шт x 40Вт (E27).
Плафон: Тканина з вирізами/Чорний, золото.
Основа: Сталь/Чорний.
Рівень захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи
Живлення: від мережі 220в.
Лампи: 1шт x 40Вт (E27).
Плафон: Тканина з вирізами/Чорний, золото.
Основа: Сталь/Чорний.
Рівень захисту: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи
Живлення: від мережі 220в.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 2 209 ₴

