Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра іспанського бренда високої якості. Довжина шнурів регулюється. 13 шнурів із плафончиками з оргскла. Залишилася тільки в чорному кольорі. Дуже яскрава та виразна. Не залишиться без уваги в жодному приміщенні. Ідеально виглядає на високій стелі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 35 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Este |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 96 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість джерел світла | 29 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 14 960 ₴

