Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник 7526033-12 Levistella впишеться в будь-яке дизайнерське середовище. Підходить для вашої вітальні, спальні. Модель представлена в золотих тонах. Світильник виготовлений із металу, скла високої якості
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 90 см |
| Довжина | 90 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Levistella |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 5 112 ₴


Відправка з 16 квітня 2026