Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа з керамічною основою й абажуром із різними кольорами Різноманіття настільних ламп у класичному стилі робить їх незамінними, якщо власник приміщення прагне створити витончену традиційну атмосферу. Є сотні варіантів світильників, які полюбляться покупцеві з першого погляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 910 ₴


Відправка з 02 травня 2026