Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа VIDEX
відмінно підійде для різного роду завдань, наприклад,
длясвітлення робочої зони столу,
клавіатури, читання, письма, шиття, манікюру та інших. Настільний світильник має велике основу і досить
стійкий в будь-якому положенні плафона. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут
освітлення.
Не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням.
з вбудованим акумулятором
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 262 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Основні | |
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | П'ять, 185~265 B |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 1 395 ₴



Відправка з 16 квітня 2026