Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник квадрат ART VIDEX 30W 5000K (VL-BHFS-305) Світлодіодний світильник VIDEX ART квадрат накладної потужністю 30W 5000К зі ступенем захисту IP65.
Світильник VIDEX для ЖКГ використовують в домашньому і промисловому секторі
. Дуже добре підходять для освітлення сходових клітин багатоповерхових будинків. Завдяки широкому діапазону напруги (100-265V) що дозволяє використовувати світильник на об'єктах з нестабільним або низької напруги. Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
- Ціна: 1 172 ₴



