
Лампа світлодіодна L-T8 18 W 1200 мм 6200 K G13 Lebron
- Немає в наявності
- Код: 16914194
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цоколь: G13
Довжина, мм: 1200
Колір світіння: 6200K
Еквівалент люмінесцентної лампи: 36 Вт 54/765
Потужність: 18 Вт
Напруга живлення: 220-240 V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна робоча напруга | 264 В |
| Мінімальна робоча напруга | 176 В |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Цоколь | G13 |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 170 Вт |
| Кут свічення | 270 град. |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
- Ціна: 1 ₴
