Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Офісні, Світлодіодні |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED), Вбудовані світлодіоди |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Колір основи | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний світлорегулятор |
| Напруга живлення | 100 – 240 В |
| Потужність, Вт | 8 Вт |
| Висота (мм) | 630 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Спрямованість світла | Вниз, Вгору |
| Колір світіння | Теплий, Білий, Холодний |
| Особливості | З нічником, керування колірною температурою, керування яскравістю |
| Природне передавання кольору, CRI | >80 |
| Стиль | Хай-тек, Мондерн, Світлодіодний (LED) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Виробник | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Колір | Рожевий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
- Ціна: 1 170 ₴



Відправка з 05 квітня 2026