Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра 2441 можна використовувати у будь-якому інтер'єрі вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 555 ₴

